UPOZORNĚNÍ! - Svá zvířata nevypouštějte na volno bez vodítka po
našich trávnících!Ohledně vykonávání potřeb vašich miláčků, choďte si na venčení jinam! Také nepřipouštíme rvačky jak vašich mazlíčků,tal i majitelů těchto stvořeníček!
Ničení i znečišťování našeho majetku je zakázané! Máme plné právo udělit vám
pokutu ve výši smazání dat vašeho nevhodného chování, uzavřít vám přístup na tento blog a v případě kopírování našich článků(i jen částečně), vás ihned hlásíme na hlavní vedení státu(blog.cz)!
DODĚLÁVÁ se Menu
OTESTUJ své vědomosti ohledně mích zvířátek. Tady

Srpen 2011

2. Madagaskar

24. srpna 2011 v 7:00 | Gabuldik |  Ze světa zvířat
Nevím jestli někdo pojede o prázdninách na Madagaskar ale proč ne, že?
Madagaskar je pro mnohé z nás jen jako další z miliardy ostrůvků na světě, pro jiné zas jen jako film. Ve skutečnosti je to ale velký ostrov s rozmanitou faunou. Vždy mě tato země lákala tak jako Nový Zéland o kterém jsme si povídali v minulém díle.

Odjíždím

22. srpna 2011 v 13:20 | Gabuldik |  Novinky
Odjíždím do Portšachu(nevím jak se to píše) v Rakousku (jezero) a pak jedu hned do Švýcarska. Takže tady nebudu až do konce prázdnin. Tak ahoj, mějte se tu dobře, a pokud tam bude wifi tak vám i napíšu. Možná. :D
PS: Je tu pro vás připraven na 24.8.2011 článek o Madagaskaru a 2 nádherných zvířat která tam žijí.

Kotě + Hodnocení VIP

17. srpna 2011 v 14:50 | Gabuldik |  Novinky
Nu... tak jsem zase tady s novinkou. To je otrava že? No Dobře, tak aby jste nebyli tak OTRÁVENÍ, tak vám sem dám menší náboj. :-D A to... HODNOCENÍ! Vím, dělá to teĎ hodně blogerů, ale tak musím si udělat pořádek ne? :-D Ale než začnu hodnocením, trochu vás otrávím. :DD (Sakviš kdo to tady furt smajlíkuje!?)
Noo... takže 1 kotě je již v novém domově. :-) Druhé půjde až 28.8., a 3. půjde až na začátku školního roku. A to poslední možná zůstane, nebo půjde taky do nového domova. PS: Už teď bych nejraději volala novím majitelům o fotky a tak, jak se kočička má. :D Sem šílená já vím. Ale tak mamka mě brzdí. Že až to bude déle od toho co jelo do nového domova. (Nebude to tím že jsem za hodinu po tom co odjeli chtěla volat? :-/ )
Hodnocení
---------------------------------------
Skvělé-Líbající
Dobré-Mrkající
Nic moc-Nerozhodný
Mažu-Plačící
Nové/Pozastavené-Nevinný
-----------------------------------------
Áďa - Líbající Jsi opravdu skvělé VIP(Affs,SB...).Často komentuješ a články píšeš. Jen bych možná trochu častěji zmínila novinky nebo foto Oldíka. :-)
Bublinka - Mrkající Na tvém blogu mě baví trávit svůj čas, na mém blogu býváš také. Sice to není zas TAK časté, ale není to špatné. :-)Kdyby to bylo trochu častější byla by jsi mezi Skvělé. :-) Ale tak o prázdninách nebývá moc času, takže neva. :-D
Eli - Nerozhodný Moc často u mě nebýváš, článek jsi taky nějakou dobu(ne nějak extra dlouho)nenapsala článek...Ale nechci tě jako VIP ztratit jen kvůli hloupích pár dnů neaktivice no ne?
Jája - Mrkající Na tvém blogu to není špatné, a chodíš ke mě vcelku často. :-)
Lojzinka - Nerozhodný Na tvém blogu teď moc nejseš, ale chápu to, protože máš štěně které potřebuje hodně pohybu(je to malinos no ne?) . No a protože na tvůj blog nemáš moc času, tak pochopitelně ani na SBénka. No ale neva. Samozřejmě jinak by jsi byla mezi Skvělími, ale teď bohuřel Nic moc. :-( Promiň, doufám že to chápeš.
Moniska - Líbající Chodíš ke mě na blog často, často na svůj blog píšeš články... není co dodat. :-)
Ajjin - Nevinný No tak sice nemáš na blogu napsáno pozastaveno, ale já to tak asi beru. :D Takže jako věrný pes budu čekat. :-P

Taky bych chtěla říci, že kdyby někdo něco potřeboval a já zrovna nebyla moc aktivní na blogu, tak můj e-mail je Givsi@seznam.cz A nezapomeňte říci kdo jste. :-)
Otázky pro mé VIP.
1.Souhlasíš s tím co jsem o tobě napsala v článku v hodnocení?
2.Zhodnoť mě, a nezapomeň na kritiku.
3. Co by jsi zlepšíla na mém blogu?
4.VOlné okénko. Můžete napsat cokoliv. :D


Tak jsem zpět...

13. srpna 2011 v 19:17 | Gabuldik |  Novinky
No, takže jsem se vám slavně navrátila. No upřímně... se mi moc nechtělo. :-D
Takže dlouho jsem vám nenapsala o zvířatech. Takže,

Králíci:
-Sisi už brácha prodal. :'-(
-O Křivce nebudu psát na blogu moc často, protože by se brácha zbláznil že píšu o Jeho králíkovi.
-Křivka má králíčky, pořádně už vypasený. Dám vám sem potom asi fotku.
-Teddy se má nadále skvěle.
Kočka:
-Nebylo jí dobře ale už se to lepší.
-Koťátka již půjdou do nových domovů. Bohužel 2 jsou stále volná. černobílé půjde pryč až v září, o kocourka se stále nikdo nehlásí, a u dvou zbylích kočiček se rozhodují. No a tu kterou si vyberou pak už vezmou domů.
-Půjde na kastraci, takže držte palce.
Já:
-Šťastná jak blecha(když se nemluví o škole)

Tak jsem to trochu zkrátila. :D

Nebudu tu

5. srpna 2011 v 18:36 | Gabuldik |  Novinky
Zítra odjíždím na Slovensko. Tak se tu mějte hezky. :-)

1. Nový Zéland

2. srpna 2011 v 16:45 | Gabuldik |  Ze světa zvířat
Jen tak na začátek bych chtěla říci, o co kráčí. Protože je léto, spousty z vás cestuje po světě, rozhodla jsem se udělat takoví projekt, že vám budu psát o různých zemích které mě uchvátili Faunou a Flórou, a vy se tam třeba právě chystáte, takže vám napíši co tam žije za zvířátka, jak tam vypadá příroda a tak. Přeci jen jsou ty prázdniny, takže proč na chvíli neutéci tématu domácích mazlíčků, a nezavítat do světa Divočiny?