UPOZORNĚNÍ! - Svá zvířata nevypouštějte na volno bez vodítka po
našich trávnících!Ohledně vykonávání potřeb vašich miláčků, choďte si na venčení jinam! Také nepřipouštíme rvačky jak vašich mazlíčků,tal i majitelů těchto stvořeníček!
Ničení i znečišťování našeho majetku je zakázané! Máme plné právo udělit vám
pokutu ve výši smazání dat vašeho nevhodného chování, uzavřít vám přístup na tento blog a v případě kopírování našich článků(i jen částečně), vás ihned hlásíme na hlavní vedení státu(blog.cz)!
DODĚLÁVÁ se Menu
OTESTUJ své vědomosti ohledně mích zvířátek. Tady

Nebudu tady

6. července 2011 v 16:14 | Gabuldik |  Novinky
No takže tady nebudu od 7.7.-12.7.2011. Budu totiž v Německu. Jedeme tam za rodinou a taky na výstavu našich hadů. Už se nemůžu dočkat, až pojedeme(možná) do velkýho lunaparku,jak se zase budu starat o želvu... jen je škoda že nemůžu vzít Teddyho ssebou. Jen se obávám, že se tam moc nedomluvím, protože v Němčině nejsem dvakrát zdatná. :D
Koťátka už otevřela očička, ale jedno má jedno otevřené, a druhé zanícené nebo co, a tak mu musíme vytírat hnis. Hudáček. Jinak Už máme Možná 2 zájemce. Sestra by chtěla kocourka, a bráchova holka by chtěla černobílou holčičku. :D Pokud se mi to podaří, tak možná přednastavím článek s koťaty a jejich fotkami, ale nějak mi zase nefunguje vkládání fotek, nevím co s tím je, takže z toho asi nic nebude.Jak tady furt dělá blog.cz "trapné" změny, všechno se to tu kazí.
Teddýsek se má skvěle,všechno klape jak má být. :-)
 


Komentáře

1 Áďa Áďa | Web | 8. července 2011 v 8:44 | Reagovat

V něměcku si to užij.
Chudák koťátko, ale je super, že máte zájemce.
Je dobře, že se má Teddy dobře :D.
PS: Ahoj SB,
chci Ti jen napsat, že jsem se vrátila z chaty, ale jen do soboty, to na ni pak zase jedu. Na blog jsem přidala článek o novinkách, takže pokud chceš, mrkni se na:http://mikrofon.blog.cz/1107/aktuality-5-na-chvili-zpatky děkuji.

2 Lojzinka Lojzinka | Web | 12. července 2011 v 17:42 | Reagovat

Jé, tak si to v Německu užij, sestra s přítelem tam jedou od čtvrtka do pátka. Užij si prázdniny.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama