UPOZORNĚNÍ! - Svá zvířata nevypouštějte na volno bez vodítka po
našich trávnících!Ohledně vykonávání potřeb vašich miláčků, choďte si na venčení jinam! Také nepřipouštíme rvačky jak vašich mazlíčků,tal i majitelů těchto stvořeníček!
Ničení i znečišťování našeho majetku je zakázané! Máme plné právo udělit vám
pokutu ve výši smazání dat vašeho nevhodného chování, uzavřít vám přístup na tento blog a v případě kopírování našich článků(i jen částečně), vás ihned hlásíme na hlavní vedení státu(blog.cz)!
DODĚLÁVÁ se Menu
OTESTUJ své vědomosti ohledně mích zvířátek. Tady

Červenec 2011

Nebyla jsem tu.

31. července 2011 v 14:16 | Gabuldik |  Novinky
Ahoj!
Moc se omlouvám že jsem tu nebyla, ale nestihla jsem vám napsat, že jsem v úterý odjela k babičce na chatu. Takže jsem se vrátila až dneka. :-) Snad neva. Jinak chci říci, že mi nefunguje odesílání komentářů, takže jen ke každému mrknu a přečtu, nic nebudu komentovat protože to nejde. Zatracenej blog. :-D Jinak vzkaz pro Monisku: Ne, ty nejsi v bývalích SB, ale tvůj bývalí blog který jsi měla i s Čip. :-)

"Vzdávám se!"

25. července 2011 v 18:33 | Gabuldik |  Koťata
Mám pár povedených fotek. :-D Tak se kochejte.PS: Za kvalitu se omlouvám,ale nedá mi to sem nedát ty jejich hrátky a mazlení. xD

Vzdávám se!
Chudáček hapala. Hold moc divoká hra. :D
Žužli žužli. :-D
Jedem!
Nějaký problém?
Uvidíme se ve Wegas! Odvoz šofére!
Bez komentáře. Rači. :D
Nějaký problém?
---
Pokud budu mít čas, tak bude další série. :-D20.7.2011 - Focení v domácím "studiuu"

22. července 2011 v 10:50 | Gabuldik |  Koťata
Předvčerejškem jsem pro jednoho zájemce fotila fotky. Tak doufám, že se líbí. Furt jsem se nemohla dokopat k napsání článku. Tak sorry. :-D
kgfodgbgr


Koťata-má někdo zájem? K odběru na konci prázdnin

17. července 2011 v 10:55 | Gabuldik |  Koťata
Tak koťátka jsou opravdu nádherná, už mám svého oblíbence. Říkám jí Princezna nebo Sněženka, a nebo Vločka. Je to ta černobílá kočička. Jsou všichni moooc sladcí. Kdybych mohla nechala bych si Prinzeznu/Sněženku/Vločku, a mourovatobílou "Divošku". "Tygřice" je sice nádherná, ale ještě se mě bojí, protože jsem s nimi nebyla, protože jsem byla v tom Německu. "Divoška" a Princezna/Sněženka/Vločka už jsou na mě zvyklí, ale "Mumínek" jse taky stejně jako "Tygřice" bojí. Pro pochopení, to co je označeno takto: "jméno" , tak je to jen MOŽNÁ jméno,ještě nejsem rozhodnutá, jen jím tak občas říkám. A když je to uznačeno takto: jméno/jméno/jméno, tak to je že se rozhoduji mezi nějakými jmény. A teď už konečně k fotkám.


Detailní obrázkyDetailní obrázky

Omluvaaa

15. července 2011 v 19:40 | Gabuldik |  Novinky
No takže v Německu jsem si to užila. :D Byla jsem v zoo, a až to půjde tak sem dám fotky a trochu o otm povyprávím. Bohužel se nám o pár dní dovolená prodloužila, takže jsem tu až teď. Bylo mi blbé u mích vlastníků(kluci. jeden 10 let,druhej 11 let a třetí 14) chodit na internet, když jsme byli všichni vynervovaní, jestli přežije můj prastrýc,jejich dědeček, nakonec ano, ještě je v nemocnici..... dál nic neřeknu,je to moc osobní.
PS: Taky se těšíte na WipeOut souboj národů?

Nebudu tady

6. července 2011 v 16:14 | Gabuldik |  Novinky
No takže tady nebudu od 7.7.-12.7.2011. Budu totiž v Německu. Jedeme tam za rodinou a taky na výstavu našich hadů. Už se nemůžu dočkat, až pojedeme(možná) do velkýho lunaparku,jak se zase budu starat o želvu... jen je škoda že nemůžu vzít Teddyho ssebou. Jen se obávám, že se tam moc nedomluvím, protože v Němčině nejsem dvakrát zdatná. :D
Koťátka už otevřela očička, ale jedno má jedno otevřené, a druhé zanícené nebo co, a tak mu musíme vytírat hnis. Hudáček. Jinak Už máme Možná 2 zájemce. Sestra by chtěla kocourka, a bráchova holka by chtěla černobílou holčičku. :D Pokud se mi to podaří, tak možná přednastavím článek s koťaty a jejich fotkami, ale nějak mi zase nefunguje vkládání fotek, nevím co s tím je, takže z toho asi nic nebude.Jak tady furt dělá blog.cz "trapné" změny, všechno se to tu kazí.
Teddýsek se má skvěle,všechno klape jak má být. :-)

Naděje umírá poslední, aneb příběh Jimmyho

5. července 2011 v 12:01 | Gabuldik |  Úvahy
Pravdivý příběh vypráví o pejskovy Jimmovy, který unikl smrti jen o chloupek. Tento příběh zobrazuje, že i u zvířat naděje umírá poslední. Ne kdejaký pes, i když je napokraji svého života se přiblíží k člověku. Ale tento pejsek, byl na tom opravdu špatně, a jiná možnost než se ke každému člověku přiblížit, přesto že by ho mohl ještě kopnout a nechat ho ležet,což lidé občas dělají,nebyla.(Celé se to odehrává v zimně, při velkých mrazech v malé vesničce nedaleko Brna)


Lampión - vzpomínka na zesnulého mazlíčka?

3. července 2011 v 19:55 | Gabuldik |  Vychytávky,návody aj.


Jistě už většina z vás zažilo chmurné chvíle, kdy vám umře mazlíček, který s vámi prožíval různá dobrodružství a jiné. Ale když umře,je vám z toho na nic, a stýská se vám. Co takhle mu vyrobit na rozloučenou lampión, a když už bude tma, vypustit ho na oblohu? Není to sice dvakrát česká záležitost, ale je to mc příjemné rozloučení s vašim mazlíčkem.


Už jsou jen 4...

1. července 2011 v 16:23 | Gabuldik |  Novinky
4 Koťata...
Dneska už od rána se jednomu cvaldovi nechtělo do jídla, dopoledne taky ne, odpoledne už pořád pískal, Míca ho furt oblizovala, snažila se mu tlamičko očistit, a já zase se pokoušela tlamičku utřít trošičku uvnitř, protože ji měl zalepenou. Byl to černobílej kocourek, ten největší cvalda po narození. Nevím co mu bylo, ale jsem z toho strašně smutná. Všechny jsou nějak tlustší, a Míca dneska dostane odčervení, takže doufám že jestli to jsou červi, tak že je zachráníme tím odčervení. Večer asi budu vypouštět lampión.