UPOZORNĚNÍ! - Svá zvířata nevypouštějte na volno bez vodítka po
našich trávnících!Ohledně vykonávání potřeb vašich miláčků, choďte si na venčení jinam! Také nepřipouštíme rvačky jak vašich mazlíčků,tal i majitelů těchto stvořeníček!
Ničení i znečišťování našeho majetku je zakázané! Máme plné právo udělit vám
pokutu ve výši smazání dat vašeho nevhodného chování, uzavřít vám přístup na tento blog a v případě kopírování našich článků(i jen částečně), vás ihned hlásíme na hlavní vedení státu(blog.cz)!
DODĚLÁVÁ se Menu
OTESTUJ své vědomosti ohledně mích zvířátek. Tady

3. Nezdařený útěk z paláce

11. května 2011 v 17:32 | Gabuldik |  Fairy Life

Už jsem byla rozhodnuta. Otec mi sice zakázal odejít z paláce, ale má smůlu. Mám už čas jen do rána. Právě se všichni chystali na hostinu, takže chodba byla prázdná. Pohodově jsem se dostala až do levého křídla paláce. Je tam útěková chodba. Hlavní bránou bych byla moc nápadná. Přeběhla jsem velkou knihovnu, zrcadlové bludiště ve kterém jsem si hrávala už jako dítě(ve snech jsem si tam hrávala), takže jsem to tam znala spaměti. Došla jsem dokaple, a otevřela jsem padací dveře pod kobercem. Seskočila jsem do šachty, a zavřela poklop. Chystala jsem se dostat dál, ale uslyšela jsem, jak někdo vešel do kaple. Pak jsem uslyšela, jak vyšel někdo z druhé strany kaple. Podle hlasu jsem poznala mého dědečka, krále víl. Domlouval se s nějakou starou vílou. ,, Je možnost toho chlapce zachránit? " Král se ihned ptal. Stará víla však odpověděla, ,,Bohužel, myslím že je jen malá šance." ,,A jak je možno ho uzdravit? " Král. Víla mu odpověděla. ,, Může ho zachránit jedině víla které šíp náležel, zbytek znáš." Jak jsem se zaposlouchala do rozhovoru, přestala jsem dávat pozor na kluzké kamení na podlaze, a uklouzla. Udělalo to opravdu takoví rachot, že by i mrtvé probudil. Král s vílou nadskočili, a ihned zvedli padací dveře, a svítili do něj svítícím krystalem. ,,Ello! Co ty tady děláš? Ach... ten mladík. Ta měsíční píseň, chybějící kniha v knihovničce.... až teď mi to dochází! Ty jsi se Ello zbláznila! Se záchranou nepočítej. Na to jsi moc mladá. Rači tomu pověříme tady madam Lolitu." Král hned začal cnučku poučovat. ,,No... a je po útěku. Co teď? Už jen 2 hodiny do rána, a dvůr už je plný víl, protože hostina už probíhá. Co budu dělat? " Vrtalo Elle v hlavě.
 


Komentáře

1 Ajjin Ajjin | Web | 13. května 2011 v 13:54 | Reagovat

No tak to skončilo hoodně napínavě, honem další díl =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama