UPOZORNĚNÍ! - Svá zvířata nevypouštějte na volno bez vodítka po
našich trávnících!Ohledně vykonávání potřeb vašich miláčků, choďte si na venčení jinam! Také nepřipouštíme rvačky jak vašich mazlíčků,tal i majitelů těchto stvořeníček!
Ničení i znečišťování našeho majetku je zakázané! Máme plné právo udělit vám
pokutu ve výši smazání dat vašeho nevhodného chování, uzavřít vám přístup na tento blog a v případě kopírování našich článků(i jen částečně), vás ihned hlásíme na hlavní vedení státu(blog.cz)!
DODĚLÁVÁ se Menu
OTESTUJ své vědomosti ohledně mích zvířátek. Tady

Úvod

16. dubna 2011 v 18:29 | Gabuldik |  Fairy Life

Tak tohle jsem já... víla noci. Vílu noci zřejmě neznáte, ale mám k tomu odůvodnění. O nás, nočních vílách vědí jen ostatní víly, skřítkové, zvířata, a jen minimum lidí, kteří se v noci zatoulají do lesa, na louku, a jinde v divoké přírodě. Milujeme vysoké a lesnaté hory, a jiné osamělejší kouty přírody. Přeci jen nemáme radi lidské plémě... až na menší vyjímky. Mezi ně patřím i já. Jsem totiž napůl člověk, a na půl noční víla. Moje matka byla noční víla, a otec byl smrtelník, člověk. K vílám jsem se dostala až po nějaké době žití mezi lidmi, s přesvědčení, že jsem normální člověk. Otec mi odjakživa vyprávěl o vílách, ale já ho moc v mém teenagerském věku neposlouchala. Samozřejmě jako malé dítě jsem byla nadšená do víl, ale ve škole jsem nabyla přesvědčení, o žádném fantasiijním světě, ale o evoluci a jiné žvásty. Ale to jen do doby, než přišel posel od víl. Z počátku jsem se ho lekla, ale když mě dovedl do vílího paláce, poznala jsem, že jsem tady doma. Setkala jsem se s matkou, o které mi otec povídal jako o úžasné ženě, ale bohužel nesměl prozatím říci, kdo byla zač, a tak mi vyprávěl o autonehodě. V paláci jsem zůstala, a konečně jsem byla právoplatnou vílou. nevěděla jsem ovšem, co všechno obnáší být vílou. Není to jen hloupá volnost, pod nohama vám rozkvétají kytky, a nekonečné tančení. Po roce jsem zjistila že všechno je mnohem složitější, a mě se to přestává líbit. Proč mají tolik noční víly strach z lidí? Proč nesmí ven z paláce přes den bez bylinky v kapse? Co je tak divného na vodních vílách že se s nimi nesmíme potkávat? Mám spousty otázek, ale všichni mluví v paláci v hádankách, a prý všechno pochopím časem. jenže mě je 18, a život nemám moc dlouhý.... och, pardón, já zapoměla že víly neumírají jako lidé. Ovšem umírají. No... další hádanka. Už mě to vážně přestává bavit být vílou a nic o sobě nevědět. Proto jsem se rozhodla, že to všechno odhalím!
 


Komentáře

1 Lojzinka Lojzinka | Web | 17. dubna 2011 v 11:04 | Reagovat

To je napsaný moc hezky. Krásně se to čte. Jsem zvědavá na pokračování.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama