UPOZORNĚNÍ! - Svá zvířata nevypouštějte na volno bez vodítka po
našich trávnících!Ohledně vykonávání potřeb vašich miláčků, choďte si na venčení jinam! Také nepřipouštíme rvačky jak vašich mazlíčků,tal i majitelů těchto stvořeníček!
Ničení i znečišťování našeho majetku je zakázané! Máme plné právo udělit vám
pokutu ve výši smazání dat vašeho nevhodného chování, uzavřít vám přístup na tento blog a v případě kopírování našich článků(i jen částečně), vás ihned hlásíme na hlavní vedení státu(blog.cz)!
DODĚLÁVÁ se Menu
OTESTUJ své vědomosti ohledně mích zvířátek. Tady

Únor 2011

Sisinka, ustrašený uzlíček

28. února 2011 v 17:46 | Gabuldik |  Novinky
Naše nová králice.... Sisi
Včera večer, kolem 7 hodiny, k nám přijela králice. Je to černá uakrslá králice. Ale teda teď jsem u ní byla, a tiskla se chuděrka k boku, a ustrašeně na mně koukala. Druhá králice, je prý taky černá, ale má na krku bílej proužek. Ta je ale u bráchovi holky na vyléčení oka, protože s ním něco má. Pak nám ji ale prý dá. No ale k Sisi. Nemůžu ji vymyslet jméno, jenom mně jako první prostě napadla Sisi, slečna Sisi. :-D Nevím, jak se má jmenovat. :-D Ještě mně napadla Frýda, Astra, Ďáblice, Vanilka, Lucy. Co myslíte? Zítra vám sem dám její fotky. :-)

Aljaška (AI)

27. února 2011 v 18:27 | Gabuldik |  králíci-Druhy
Obrazek

Aljaška (Al)

Má zavalité tělo, krátký krk, širokou hlavu . Silné a krátké nohy.
Délka uší 11 - 12 cm.
Barva srsti sitě černá s velkým leskem, barva podsady je temně modrá, bez bílých chloupků. Barva očí je tmavě hnědá.

Zajímavost=
Al je třeba chránit proti přímému slunečnímu světlu, jinak dostane srst rezavý nádech.


Burza,myši,potkan....a teď čistit Teddyho.

27. února 2011 v 14:59 | Gabuldik |  Novinky
Jak dopadla burza a další cestování....
No byli jsme tam, a koupili jsme myslím tak 30 myší, abychom měli do chovu a teda i něco hadům, ale byli tam i moc pěkní potkánci. Já jsem se teda ale nakonec rozhodla pro potkana z našeho chovu. už mám vyhlídnuté 3 černé potkánky. Doufám že mezi nimi bude i nějaká samička. :-) Taky tam bylo spoustu krásně zbarvených žabiček, chameleoni, hadi, strašilky atp. ... ale naprosto mně uchvátili 3 štěňátka Pražského krysaříka. 1 fena čokoládová za 7 000, 1 fena černá za 5 000 a 1 pes černej za 4 000. Taky tam byli želvy. Pak jsme se stavili v jednom upa skvělím zverimexu. Super klece, ptáci.... prostě upa všechno co mně zajímalo tam bylo. :-) Asi jsem si dneska právě našla můj budoucí nejoblíbenější zverimex. :-)

Myšky...
Tak jsme tedy koupili asi tak 30 myší. Byli teda když jsme dojeli domů vyhládlí a žízniví, protože na burze nic neměli chudáčci. Taky jsme doma potkanům i myším dávali vytamíny, a pamlsky jsem potkanům dávala.

Můj potkan
Tak jsem dneska pořádně prohlížela všechny ubikace, a jsou tam dohromady asi 4 černý mláďata. Už se nemůžu dočkat. :-D

Jinak teď du za Teddym mu vyčistit králikárnu a nachat o proběhnout. :-)

Zítra na burzu.... a další novinky

26. února 2011 v 20:33 | Gabuldik |  Novinky
Burza...
Tak zítra v 7 hodin ráno vstávat a co nejdříve pojedu s taťkou na tu burzu do Brna. :-) Ale teda sestra zase chce, abychom ji cestou hodili někam do Brna, a ta než se nakrémujje, našminkuje... :-/ No prostě vyjedeme nejdříve v 8 hodin a to si můžeme fandit. :-D ta burza bude terárijních zvířat, ale potkani a apod. tam taky budou, sice jako krmivo, ale budou se i prodávat, takže se po nich podívÁM. :-) Ale asi budu mít potkana z našeho chovu.

Dnešek...
dala jsem potkanům pár pochoutek, a teddy se dneska proběhl. Zítra mu vyčistím králikárnu a nechám ho proběhnout a možná ho i vyčistím. Ale teda na jarní sestřih je ještě brzy. Bylo sice dneska moc pěkné počasí, ale prý příští týden zase bude zima, takže to odložím asi na konec března nebo tak... taky jsem dneska ušila myslím docela pěkný hamak pro toho potkana. Taky je mi strašně simpatickej/simpatická jeden/jedna potkan/ice malinký/malinká. Je béřový/ béžová s černýma kukadlama. Ale teda viděla jsem ještě ne moc ochlupaceného černého potkánka/potkanici, Černá samice je můj sen. :-)

Očekáváme potkánka a 3 králice.... možná

22. února 2011 v 21:37 | Gabuldik
Potkan
Občas se chodím dívat na to, jak se vyvíjíjou mláďata potkanů, a tak doufám že si jednoho z mladých vezmu už brzo.

Králice
Měli by to být zakrslí králíci, ale ještě nevím, jestli nakonec budou, ale možná nám je jedna paní dá. Ona je totiž nechce, a tak se jich chce bratr ujmout. Tak doufám že to dopadne dobře,měli by být 3...